انرژی سرمایه است . آنرا هدر ندهیم .
در سال ۲۰۱۱ با نام isoroush تحت دامنه isoroush.net با اخذ یک سرور مجازی کار خود را به صورت لوکال و محدود به ارائه میزبانی هاست و ثبت دامنه در سطح شهر اهواز آغاز کردیم.

با توجه به هدف بعدی که فروش در سطح کشور بود لزوم داشتن یک نام تجاری مناسب احساس می شد که پس از مدت ها تحقیق و مطالعه به نام ایران پیج ( iranpage ) رسیدیم و دامنه iranpage.net را در ۲۰۱۱-۱۰-۲۳  ثبت کردیم و کلیه فعالیت ها به دامنه جدید منتقل شد .

پس از انتقال به نام تجاری جدید یک سرور اختصاصی از دیتاسنتر xlhost اجاره شد.

اولین تبلیغ لوکال ما در سال ۲۰۱۱ و در نیازمندیهای روزنامه کارون بود که طی این سالها با ۳ روزنامه دیگر ( روزان ، نورخوزستان ، جام جم )  و ۴ پیک تبلیغاتی همکاری داشته ایم .

اولین تبلیغ اینترنتی ما در سایت downloadfilm.in ، کیمیا اسکریپت و سپس در سایت های زیادی نظیر وبگذر ، یاس دانلود ، وبهاستینگ تالک ، وی بی ایران ، woc ، میهن اسکریپت ، پی سی ول ، پرشین اسکریپت و… تبلیغات داشته ایم.

در سال ۲۰۱۴ بنا به نیاز وب مستر های فارسی و نبود منابع معتبر فارسی سایت config-server.ir را راه اندازی کردیم و مرکز آموزش ایران پیج را نیز به این بخش منتقل ساختیم.

همینک ایران پیج با داشتن ۶ سرور اختصاصی کولو شده در خارج و داخل کشور و ۴ سال فعالیت توانسته قریب به ۱۳۴۰ مشتری فعال اینترنتی و حدود ۱۲۷ مشتری فعال شهری داشته باشد و فعالیت های زیر را در سرفصل های کاری خود قرار داده است .

۱- میزبانی وب و امور ثبت دامنه

۲- طراحی سایت

۳- سامانه پیامک

۴- طراحی شبکه های لوکال

۵- تولید محتوای اینترنتی

۶- تولید نرم افزار های رایانه ای

۷- تعمیرات سخت افزاری و ماشین های اداری

برچسب

واژگان کلیدی

خرید هاست , هاست , هاست لینوکسهاست ایران , خرید هاست ایران , هاست دانلودهاست ارزان , هاست پربازدید , هاست پر بازدید , هاست میزبانی , نمایندگی هاست , نمایندگی هاست ایران , نمایندگی هاست سی پنل , سرور مجازی ایران , ثبت دامنه , هاست پربازدید سی پنل , هاست پر بازدید ایران , هاست حرفه ای , هاست دانلود ایران